.
 

Garanti Şartları
Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar. Satılan ürünlerin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi üründen ürüne değişiklik göstermekte olup garanti belgesi üzerinde yer almaktadır.

 

Garanti altında bulunan ürünlerin tamamında arıza veya garanti kapsamına giren her türlü sorun yaşanması durumunda müşteri bize veya ürünün yetkili servisine veya üretici firmaya başvurabilir.

 

Kullanım, bakım ve taşıma şartları dikkate alınmadığında meydana gelen hasarlar, nakliye sırasında oluşan hasarlar, fatura ve garanti belgesi ibraz edilmeden yapılan başvurular garanti kapsamı dışındadır.

 

Arızalı olması sebebiyle SirinbabyKids.com'a gönderilen ürünler gerekli incelemenin yapılması için yetkili teknik servise yönlendirilir. Servis işlem süreci 20 iş günüdür.

 

Ürününüzdeki arıza/kusur, “kullanıcı hatası” (düşürme, sıvı teması,uygunsuz kullanım vb.) olarak tespit edilirse, herhangi bir işlem uygulanmadan ürün tarafınıza geri gönderilir.

 

Bu ürünler için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Uygulanacak işlem süreci yetkili servisin ürünle ilgili vereceği rapora göre belirlenir.

 

Oyuncak / Kitap kategorisindeki ürünler garanti kapsamında değildir.
Whatsapp
Canlı Destek