.
 

HAKKIMIZDA
‘Her şeyden önemlisi bebeğim’ sloganı ile 1999 yılında halen hizmetinizde olan İzmir Kemeraltı mağazamızla başladığımız yolculuğumuza, şu an 3500 ve 4500 metrekarelik mağazalarımızla devam ediyoruz.
Bu süreçte bebek sahibi olacağınızı öğrenince, hissettiğiniz o keyifli ve heyecanlı haliniz bizim de en büyük heyecanımız ve motivasyonumuz oldu.
Önceleri İzmir ve Çevre iller ile başlayan serüvenimiz sizlerin ilgisi ile büyüyerek tüm Türkiye ve yurt dışına ulaştı. Şimdi yenilenen sitemizle sadece bir tık uzağınızdayız .
Bebeğiniz ve sizin için doğum öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızda en kaliteli markalar , en uygun fiyatlarımız ve konusunda uzman personellerimiz ile yanıbaşınızdayız
10 kategoride,250 marka ve 45000 ürüne mağazalarımız ve Şimdi www.sirinbabykids.com internet adresimizden, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Tüm soru ve sorunlarınızda canlı destek hattımızla cevap bulabilirsiniz. Alışverişiniz esnasında canlı destek ile adeta mağazada gezer gibi sitemizde size yardımcı olacak danışmanınız ile her konuda, her ürün için bilgi alabilirsiniz

Bebek, Anne ve Hamile Ürünleri Perakende ve Toptan satışında,
Ege bölgesinin yerelde en büyük mağazası olmaktan gurur duyuyoruz
Her zaman kalitemiz ile yanınızdayız ,Keyifli alışverişler ...
Whatsapp
Canlı Destek